+371 20288098

Mājas lapas izstrāde - instalime.lv

Iekšējais projekts – instalime.lv

PASŪTĪTĀJS

Uzņēmums ALIGOREX IT SERVICES – Latvijas internet-aģentūra. Sniedz kompleksos pakalpojumus biznesam internetā. Izstrādā un atbalsta iekšējos projektus.

UZDEVUMS

Projekta uzdevums ir izveidot web-servisu Instalime.lv, ko varētu viegli ērti un droši izmantot stilīgu foto-magnētu izveidei un drukai.

Sākām mēs ar to, ka tāds serviss mums jau bija. Bet dizains nebija izstrādāts līdz galam, servisa funkcionalitāte piekliboja, toties mēs saņēmām informāciju par tirgu. Tirgū šāda servisa nebija un cilvēki, iepazīstoties ar šo ideju, pauda pozitīvas atsauksmes. 95% no viņiem vēlējās pasūtīt foto-magnētus. Klientu īpašās prasības ir drukas kvalitāte, piegāde un pakalpojuma maksa.

Nosaukums

Serviss savā pirmatnējās versijā varēja strādāt tikai ar Instagram, tāpēc projekta nosaukuma pirmā daļa ir Insta-. Otrā daļa –lime no latviešu Līme. Nosaukums sanāca universāls un piedāvātai precei piemērots.

 

Projekta logo izstrāde

Apstiprinātais logo.

Mājas lapas izstrāde

Uzdevumi:

- izveidot priekšstatu par to, kas ir foto-magnēts un kā tas izskatās

- parādīt funkcionālās iespējas

- sniegt pamatinformāciju par preces pasūtīšanu un apmaksu

- sniegt informāciju par firmu

- online pasūtījuma noformēšana

 

Sākuma lapā ir atrodami 4 pamatelementi.

1.            Aizmugurējais fons. Bilde uzņemta mājas apstākļos ar reāliem foto-magnētiem un vienu komecmagnētu.

2.            Magnētu slaideris ar uzrakstiem, kas varētu tikt attēlots uz foto-magnētiem.

3.            Cena. Šeit viss ir skaidrs.

4.            Divas pogas, kas piedāvā izvēlēties bildes no Istragram vai lejuplādēt no ierīces.

Zīmējm, lappusi „Kā pasūtīt”

Pievienojam pasūtījuma grozu, pasūtījuma formu, bilžu rediģētāju, integrējam PayPal, veicam kontenta pārvaldīšanas sistēmas izstādījumus un iegūstam rezultātu.

Darba rezultāti

Mājas lapa ieguva pozitīvas atsauksmes draugu un paziņu vidū, kā arī starp jauniem klientiem, kas parādījās uzreiz pēc pirmās reklāmas kampaņas. Mājas lapa strādā stabili, jo tika organizētas vairākas testēšanas sesijas un novērsti defekti, kas varētu traucēt vietnes sekmīgu darbību un pasūtīšanas procesu.

Turpinājums

Loģiskais projekta turpinājums būtu attīstības stratēģija. Uzlabojām komunikācijas kanālus un jauno klientu piesaistīšanu. Saņēmām datus par šiem kanāliem un izstrādājām attīstības stratēģiju. Šobrīd pievēršamies nākamajam solim – stratēģijas īstenošanai.

Apskatīt mājas lapu var šeit  www.instalime.lv

09.06.2015
Cases